Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Μετά την εμφάνιση των εμβληματικών tire-bouchon «Anna G.» το 1998 & «Alessandro M.» το 2003, o Alessandro Mendini εξέπληξε ευχάριστα το πιστό κοινό του οίκου Alessi με το tire-bouchon «Parrot»!
Tire-bouchon «τσέπης», δυο θέσεων, εξαιρετικά εύχρηστο, κατασκευασμένο από χυτό αλουμίνιο & PC, πιστοποιημένο από την Pulltaps θα ικανοποιήσει αναμφίβολα και τον ποιο απαιτητικό οινοχόο.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)