Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Την σειρά βάζων Graphic σχεδίασε o Magnus Forthmeiier για τον οίκο Orrefors.
Η απλή, απέριττη γραμμή συνδυάζεται με τις ασαφείς, συγκεχυμένες γραμμές, χαραγμένες στην επιφάνεια του κρυστάλλινου βάζου. Ακόμα και χωρίς λουλούδια τραβά το βλέμμα, μόνο του η ταιριασμένο και με άλλα μεγέθη από την ίδια σειρά.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Φόρμα Ενδιαφέροντος σε περίπτωση μη-διαθεσιμότητας ή μη επαρκούς ποσότητας του Προϊόντος
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)