Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
H κλασσική σειρά Raspberry του οίκου Orrefors σχεδιάστηκε το 1992 από την Anne Nilsson. Στην Nilsson έχει απονεμηθεί επανειλημμένως το βραβείο “Excellent Swedish Design” - για 15 διαφορετικές σειρές προϊόντων!
Τα επαναλαμβανόμενα στρογγυλά μοτίβα παραπέμπουν στην μορφολογία ενός βατόμουρου. Σε συνδυασμό με την εκπληκτική λάμψη Orrefors, καθιστούν την σειρά ιδιαίτερα αναγνωρίσιμη. Πρόσφατα η σειρά Raspberry συμπληρώθηκε με βάζα. Συνολικά αποτελείται από τρία μεγέθη κηροπήγια, δύο μεγέθη μπώλ και δύο βάζα σε διάφανη & ματ εκδοχή.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Φόρμα Ενδιαφέροντος σε περίπτωση μη-διαθεσιμότητας ή μη επαρκούς ποσότητας του Προϊόντος
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)